5 zbliżających się seriali Netflixa, które warto obejrzeć

5 zbliżających się seriali Netflixa, które warto obejrzeć

Netflix nie próżnuje i już zapowiedział, że do końca roku na jego platformie pojawi się blisko 50 nowych seriali. Jest to naprawdę pokaźna liczba, dlatego też dobrze jest dokładnie zastanowić się nad tym, co chcemy obejrzeć. Prezentujemy listę 5 produkcji, które naszym zdaniem zapowiadają się najbardziej obiecująco – kolejność losowa.

Dragon’s Dogma

Dragon’s Dogma to produkcja oparta na motywach jednej z najpopularniejszych japońskich gier fabularnych, a główną rolę pełnią tu, jak można się domyślić, smoki. Nie są to jednak miłe smoczusie, oj nie… Po wielkim sukcesie Castlevanii oczekiwania względem tej produkcji są naprawdę wysokie, dlatego naszym zdaniem warto mieć ją na oku.

Park Jurajski: Obóz Kredowy

Propozycja ta skierowana jest przede wszystkim do nastoletnich widzów i fanów oryginalnego Parku Jurajskiego. Nastoletni bohaterowie serialu wybiorą się na wycieczkę na wyspę Isla Nublar. Pech będzie chciał, że akurat podczas ich wizyty na wyspie padnie zasilanie, a wygłodniałe bestie wykorzystają tę okazję, by zapolować na ludzi. Godne uwagi są wysokie walory wizualne serialu.

Paranormal

Teraz coś dla fanów egzotycznych produkcji i osób wierzących w zjawiska paranormalne. Tytuł ten to jedna z bardzo niewielu bliskowschodnich produkcji w ofercie Netflixa. Sceptycznie nastawiony wobec zjawisk paranormalnych doktor Reefat Ismail będzie musiał zweryfikować swój pogląd na te sprawy, gdy wraz z dwójką przyjaciół zacznie doświadczać niecodziennych i niepokojących sytuacji.

Sexify

Sexify to dla odmiany produkcja z naszego kraju. Serial opowie nam o perypetiach trzech młodych bohaterek, które próbować będą założyć własny start-up. Okazuje się, że ich pomysłem na biznes jest aplikacja mająca na celu na nowo rozbudzić życie seksualne Polaków. Twórcy już teraz zapowiadają, że serial będzie dość kontrowersyjny.

Alice in Borderland

Kolejna propozycja dla fanów japońskich klimatów. Tym razem do czynienia mamy nie z anime, ale z produkcją odegraną przez prawdziwych, żywych aktorów. Grupka nastolatków trafia do dziwnego świata, który okazuje się mieć zaskakująco dużo wspólnego z uniwersum „Alicji w Krainie Czarów”. Czy dzieciaki przetrwają to wyzwanie?