TikTok: Camila Cabello zaprasza na wciągający show na żywo

TikTok: Camila Cabello zaprasza na wciągający show na żywo

Koncert Camili Cabello, który będzie transmitowany na żywo na TikToku, to surrealistyczna podróż przez nieustannie zmieniającą się rzeczywistość. Camila Cabello wykona utwory ze swojego nadchodzącego albumu „Familia”, prezentując je w formie występu live, podczas wirtualnego koncertu na TikToku.

Nadchodzący koncert streamingowy Camili Cabello to fantastyczna wycieczka przez umysł artystki, podczas której scenografia będzie się zmieniać, a kostiumy będą zaprojektowane w taki sposób, aby dopełniać całości przedstawienia.

Jak podaje TikTok, spektakl został stworzony przy użyciu przykuwającego wzrok XR, wzbogacając śpiew i choreografię Camili Cabello o wciągające efekty wizualne. Dzięki temu fani artystki będą mogli podziwiać swojego idola w zupełnie nowej, bardziej kreatywnej szacie.

Zwiastun koncertu można zobaczyć na TikToku Camilli Cabello

Koncert Camili Cabello będzie transmitowany na żywo na koncie Cabello TikTok. Całe przedstawienie rozpocznie się 7 kwietnia o godzinie 19:00 ET. Dobrą wiadomością jest to, że osoby, które nie będą mogły obejrzeć streamu na żywo, mogą w dalszym ciągu obejrzeć cały występ. A to dlatego, że będzie retransmitowany jeszcze trzy razy w następny weekend.

Promocja nadchodzącego występu również jest bardzo zachwycająca. Podczas zapowiedzi swojego show, Camilla Cabello zamieściła na swoim koncie TikTok filmik, jak wykonuje klip „Bam Bam”. Podczas występu piosenkarka zawieszona jest na chmurach, gdzie tańczy w kolorowych kreacjach.

A jeśli jesteś troskliwym rodzicem, którego dziecko lubi korzystać z TikToka, rekomendujemy sprawdzić ten artykuł: https://www.mediainternet.pl/kontrola-rodzicielska-na-tiktoku/.