Nowy, duży projekt studia Hello Games!

Nowy, duży projekt studia Hello Games!

Hello Games to developer znany z gry No Man’s Sky – produkcji, której początkowo dość mieszany odbiór w miarę kolejnych aktualizacji przerodził się w zachwyt. Teraz firma zapowiada kolejny, również dość ambitny tytuł.

No Man’s Sky

Pierwsza gra studia zadebiutowała cztery lata wtedy i doczekała się dość chłodnego przyjęcia. Gracze nie omieszkali wypomnieć studiu, że w produkcji brakuje dużej ilości obiecywanego contentu, schemat rozgrywki jest do bólu powtarzalny, a co najgorsze w grze kompletnie nie ma co robić.

Trzeba jednak przyznać, że firma ewidentnie wzięła sobie do serca uwagi graczy i postanowiła dostarczyć produkt, który będzie spełniał ich wymagania. Przez kolejne lata stopniowo wprowadzane były mniejsze lub większe poprawki, których celem było naprawienie balansu rozgrywki. Wreszcie, po kilku latach, No Man’s Sky zaczęło przypominać tytuł, jaki obiecali dostarczyć developerzy, a gracze potrafili docenić wysiłek, jaki firma włożyła w poprawienie produkcji, jak i fakt, że wszystkie aktualizacje udostępnione zostały zupełnie za darmo. Obecnie opinie o tytule są naprawdę solidne, a wielu graczy podkreśla wyjątkowość i niezwykłą atmosferę produkcji.

Nowa produkcja Hello Games

Studio Hello Games pracuje już nad grą przygodową „The Last Campfire”, jednak jak podkreślają developerzy, nie jest ona zapowiadanym, dużym tytułem. Tytuł ten ma zostać jednak już wkrótce ujawniony, a gracze będą mogli zobaczyć kilka screenów z gry. Jednocześnie studio ciągle pracuje nad kolejnymi aktualizacjami i patchami do „No Man’s Sky”, pragnąc, by gra stała się jeszcze lepsza.

Jednocześnie Hello Games skupia się więc na trzech projektach, co jest niezwykle ambitnym przedsięwzięciem, biorąc pod uwagę fakt, ze firma zatrudnia mniej niż 30 pracowników. Można jednak spodziewać się, że w związku z powyższym nowa, duża gra developera nie zadebiutuje na rynku w najbliższym czasie.