Telefony z klapką znowu w modzie?

Telefony z klapką znowu w modzie?

Swego czasu telefony z klapką były prawdziwym hitem. Kompaktowe, składane telefony można było zobaczyć niemal u każdego. Niedługo później nastała era smartfonów z dotykowym ekranem, które skutecznie wyparły przestarzałą wtedy technologię. Jak się okazuje, telefony z klapką nadal funkcjonują. Co więcej, potrafią zaskoczyć swoją nowoczesnością.

Samsung Galaxy Fold 2 5G

Stare rozwiązanie z nowoczesną technologią doskonale połączyła marka Samsung. Dostępny za kilka tysięcy złotych model Samsung Galaxy Fold 2 5G z klapką cieszy się dużą popularnością. Złożony przypomina klasyczny smartfon, natomiast po otwarciu naszym oczom ukazuje się duży (7,6 cali), ekran dotykowy. Smartfon zachwyca dodatkowo aż 5 obiektywami, płynnym działaniem i długo trzymającą baterią. Co więcej, Samsung Galaxy może być rozkładany w dowolny sposób. Wyposażony w tak zwany Tryb Flex, doskonale sprawdza się podczas oglądania filmów, czy przeglądania social media.

Zaprojektowany z dużą dbałością o szczegóły Samsung Galaxy Fold 2 5G to znakomity gadżet dla miłośników fotografii, funkcjonalnych gadżetów i… miłośników muzyki. Pozwala na korzystanie z aż 3 aplikacji jednocześnie, nie tracąc przy tym płynności działania. Czy ten nowoczesny smartfon ma jakieś minusy? Z pewnością jest to dość wysoka cena – około 6000 zł.

Starsze telefony z klapką mają się świetnie

Samsung wypuścił kilka modeli nowoczesnych smartfonów z klapką, unowocześnione wersje smartfonów z klapką oferuje też Motorola. Tymczasem w sieci możemy znaleźć mnóstwo klasycznych modeli telefonów z klapką. Niektórzy uważają je za telefony dla starszych ludzi, ponieważ są proste w obsłudze i nie zawierają dziesiątek aplikacji, z których starsi ludzie i tak nie będą korzystać.

Naszym zdaniem klasyczny model telefonu z klapką to świetna opcja na telefon służbowy oraz dla osób, którym nie po drodze z aplikacjami. Jeśli używasz telefonu przede wszystkim do dzwonienia, od czasu do czasu sprawdzając newsy w internecie, warto byś zainteresował się eleganckimi telefonami z klapką w dobrej cenie.