Samsung wychodzi naprzeciw twórczości fotograficznej – najlepsze telefony dla fotografów!

Samsung wychodzi naprzeciw twórczości fotograficznej – najlepsze telefony dla fotografów!

W ofercie nowo wychodzących telefonów można zauważyć duży krok w przód pod względem wysokiej jakości zdjęć, a także funkcjonowaniu i sprawności aparatu. Porównując obecne sprzęty do telefonów sprzed kilku lat, widać ogromną różnicę. Aktualnie wiele smartfonów zostało zaprojektowanych w sposób idealnie pasujący do obecnych trendów i oczekiwań. Wiele firm posiada szeroką gamę telefonów z podwójnym, a niekiedy nawet potrójnym zestawem kamer z tyłu, a czasem również z przodu. Wśród wielu przedsiębiorców, firma Samsung wychodzi naprzeciw wszystkim twórcom fotografii, oferując telefony z bogatą zawartością obiektywów oraz jakością zarówno zdjęć jak i filmów. Ponadto, Samsung nie ogranicza się tylko do określonej kwoty telefonów. W tej firmie dobry aparat znajdzie zarówno osoba z niskim, jak i wysokim budżetem. 

Samsung Galaxy M51, czyli najlepszy telefon do robienia zdjęć w kwocie do 1500 złotych

Potężna bateria 7000 mAh, wyświetlacz Super AMOLED o dużych rozmiarach, duża ilość aparatów, nagrywanie wideo 4K, a to wszystko za niecałe 1500 złotych? Brzmi niewiarygodnie, prawda? To właśnie oferta telefonu firmy Samsung, który idealnie sprawdza się dla miłośników fotografii z niskim budżetem na sprzęt telefoniczny. Galaxy M51 to uniwersalny smartfon do zdjęć, który oferują dobrą fotografię zarówno z tyłu jak i z przodu. Dzięki kamerze o wartości 32 Mpx można zrobić selfie w bardzo dobrej jakości, natomiast z tyłu aparat liczy już 64 + 12 + 5 + 5 Mpx, co w efekcie daje fenomenalne zdjęcia jak na wykonanie klasycznym telefonem. Galaxy M51 posiada również bardzo dobry procesor, 6 GB RAM, NFC i klasyczne wejście słuchawkowe. Dużym plusem tego telefonu jest również fenomenalna bateria, która pozwala na 3 pełne dni pracy, a niekiedy nawet dłużej. 

Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G, czyli najlepszy telefon do zdjęć

Ten telefon, który wypuścił Samsung, znajduje się na szczytowej półce propozycji sprzętu telefonicznego. Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G sprawdza się idealnie w każdej kwestii, zarówno w użytkowej, jak i twórczej. Jest to jednak smartfon, na który trzeba poświęcić nieco więcej środków finansowych ze względu na jego model flagowy. Galaxy Note 20 Ultra 5G nagrywa filmy 8K oraz posiada obiektywy bardzo wysokiej jakości. Dzięki temu telefonowi możemy robić zdjęcia zarówno w dzień, jak i w nocy aparatem 108 Mpx i dodatkowo jesteśmy wsparci zawartością 5G. Dodatkowo telefon jest wodoszczelny oraz posiada aktywne piórko, które sprawdzi się w tworzeniu odręcznych notatek i zdalnego operowania sprzętem. Wśród dodatkowych plusów warto przychylić się nad zoomem optycznym 5x i hybrydowym 50x. 

Jeden komentarz o “Samsung wychodzi naprzeciw twórczości fotograficznej – najlepsze telefony dla fotografów!

  1. iPhone moim zdaniem (każdy flagowy model) ma zawsze najlepszy aparat.

Comments are closed.