Philips Hue – światła, które zmienią Twoje życie!

Philips Hue – światła, które zmienią Twoje życie!

Nowoczesny użytkownik chce czegoś więcej. Lampy już dawno przestały służyć jako nudne oświetlenie pomieszczeń. Teraz podwyższają jakość życia i powinny robić to niezwykle inteligentnie. Philips Hue dla wielu jest drogą zabawką, ale czy na pewno? Najnowsze modele zdają się przeczyć temu stwierdzeniu, a konsumenci, którzy je wybrali, wyrażają się pozytywnie o zakupie. 

Philips Hue – jak działa? 

Twórcy Philips Hue doskonale wiedzieli, że wybór między ON i OFF to dla współczesnych konsumentów za mało. Dzięki światłom, palecie 16 milionów kolorów i licznym aplikacjom na telefon będziesz w stanie wygenerować przyjemny klimat w swoim domu, tylko za pomocą jednego kliknięcia. Światła pozwalają na zabawę zarówno kolorami, jak i temperaturą oświetlenia. Philips Hue jest na tyle inteligentne, że pomoże wygenerować światło podobne do koloru słońca o poranku oraz przytłumić je wieczorem. Akcesoria naśladują cykl dobowy, przez co zasypianie i wstawanie staje się przyjemniejsze. Co więcej? Dla komputerowych maniaków w najnowszych modelach jest coś ekstra. Philips Hue jest w stanie wyczarować bajkową atmosferę. Kolory i oświetlenie dopasowują się do gier komputerowych, muzyki czy oglądanych seriali. Jeśli chcesz się poczuć jak w prawdziwym świecie gier, ten gadżet jest właśnie dla Ciebie!

Philips Hue – co na początek? 

Jeśli chcesz mieć klimatyczne oświetlenie, pulsujące wraz z przebiegiem gry komputerowej lub serialu, na początek należy kupić Philips Hue Mostek Bridge. Niedawno wyszła wersja 2.0. Jest to punkt dostępu dla reszty akcesoriów. Podpina się go kablem ethernet do routera, a następnie całe oświetlenie ustawia z poziomu aplikacji. Różnorodne części zestawu można rozmieścić w całym domu, chociaż najlepiej sprawdzają się w dużych pomieszczeniach oraz tam, gdzie spędzamy najwięcej czasu. Światła pulsują wraz z przebiegiem gry komputerowej lub rozwojem akcji w filmie. Dobrze je ustawić w miejscach, gdzie dobrze spełnią swoją funkcję i pozwolą nam się zanurzyć w ulubionym świecie. Co więcej, światła pomagają w zdalnej pracy, a długie godziny spędzone przed komputerem nie będą aż tak męczące dla naszych oczu.