T-mobile wprowadza usługi SD-WAN

T-mobile wprowadza usługi SD-WAN

Nowe usługi SD-WAN będą dostępne dzięki grupie Deutsche Telekom, do polski dotrą dzięki T-Mobile. Rozwiązania wprowadzone przez Deutsche Telekom znacznie uproszczą budowę rozległych sieci korporacyjnych, a także ułatwią integrację danych z chmurą.

Niezwykłe możliwości usługi SD-WAN

Usługa SD-WAN poprawi jakość całej oferty zapewniając lepszą widoczność sieci. Propozycja grupy Deutsche Telekom to ogromna pomoc i ułatwienie w rozwijaniu środowiska IT, wsparcie bezpieczeństwa podczas korzystania z aplikacji w chmurze, a także poprawa stabilności łącza. Pomysł Deutsche Telekom opiera się na technologii Versa SD-WAN wykorzystującej do kierowania ruchem w internecie oprogramowania lub wirtualizacji w miejsce serwerów.

Nowa technologia umożliwia optymalizację przepustowości, oraz znacznie zwiększa wydajność aplikacji. Jednocześnie w drastyczny sposób minimalizuje zagrożenie utraty pakietów przez mniejszy współczynnik zmienności opóźnienia. Wysokiej jakości zabezpieczenia gwarantują ochronę danych i kontrolę nad procesami zachodzącymi tak w centrum oprogramowania, jak i w chmurze.

Prosta i skuteczna kontrola, gwarancja bezpieczeństwa

Technologia SD-WAN umożliwia zarządzanie całą siecią przy wykorzystaniu tylko jednego, centralnego interfejsu użytkownika. Jednocześnie pozwala członkom grupy Deutsche Telekom na przejęcie kontroli i odpowiedzialności za łącze i platformę. Skutkuje to gwarancją kompleksowej usługi SLA przy znacznie obniżonej cenie.

Opisywana usługa na chwilę obecną dostępna jest dla klientów grupy Deutsche Telekom w Czwchach, Austrii oraz Niemczech. W Polsce znaleźć ją będzie można w ofercie T-mobile, pod nazwą SD-WAN od T-Mobile.